Halk Eğitim Kursiyerlerinden Özgür Özel’e Anlamlı Hediye

CHP’Lİ ÖZEL ŞEHZADELER HALK EĞİTİM KURSİYERLERİNİN EL EMEĞİ SERGİSİNİ GEZDİ

 

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Şehzadeler Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen kurslara katılan  kursiyerlerin el emeği işlerinin sergilendiği sergiyi gezdi.

//

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında bir dizi programa katılan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, sabah saatlerinde İl Başkan Yardımcıları Demirhan Gözaçan ve İlksen Uludağ ile birlikte Akhisar CHP İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kahvaltısına katıldı.  Daha sonra CHP Manisa Kadın Kolları’nın düzenlediği basın toplantısına katılan Özel, buradaki programının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine katıldı. İl Başkan Yardımcıları, İl, İlçe Kadın kolları ve parti üyelerimiz ile birlikte çelenk koyma törenine katılan Özgür Özel, daha sonra Fatih Sergi Salonu’nda devam eden programda Kadın Meclisi üyelerinin düzenlediği zeybek gösterisini izledi.

 

Daha sonra, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için Şehzadeler İlçe Başkanlığına ziyarete gelen Ülkem Koleji servis hostesleri ile bir araya gelen Özel, burada da kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

 

KADIN KURSİYERLERİ TEK TEK TEBRİK ETTİ

Özgür Özel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Şehzadeler Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen kurslara katılan  kursiyerlerin el emeği işlerinin sergilendiği sergiyi gezdi.  Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş ve Halk Eğitim Müdürü Mehmet Kanca ile Özel´e eşlik ederek tüm sergi alanını gezdirdi. Şehzadeler İlçe MEM & HEM binasında açılan sergide yaklaşık 2 bin 500 civarında eser yer aldı.

 

KODLAMA ATÖLYESİNE ÖZEL İLGİ

Kursiyerlerin stantlarını tek tek gezen Özel, kadın kursiyerlerin 8 Mart Dünya Emekçi kadınlar Günü’nü kutladı, el işleri hakkında bilgi aldı. Kursiyerler ise Özgür Özel’e kendi el emeği işlerden hediyeler vererek, ziyareti için teşekkür etti. Kodlama Atölyesinde yapılan çalışmaları dikkatle inceleyen Özel, tek tek bilgi alarak yapılan çalışmaları kendi telefonuyla da kaydetti. Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ebubekir Ermiş ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Mehmet Kanca, Sayın Özgür Özel´e Ziyaretinden ötürü hediye takdim etti.